Naši klienti

Našimi klientmi sú firmy rôzneho zamerania. Sú to nielen súkromné spoločnosti, ale aj rozpočtové a príspevkové organizácie. Z hľadiska predmetu podnikania ide najmä o firmy pôsobiace v sektore obchodu a služieb. U viacerých klientov sme však riešili aj prepojenie obchodu na proces výroby.

99 % klientely nás vyhľadalo na základe referencií od existujúcich klientov. Boli to spoločnosti s konkrétnym problémom, na ktorý sme spolu hľadali riešenie. Po počiatočných stretnutiach a vykonaní analýzy sa nám problém podarilo "rozmeniť na drobné", navrhnúť východiská a "ušiť riešenie na mieru".

S tým "šitím" samozrejme pokračujeme aj počas celej doby starostlivosti o klienta.

Vybrané referencie

Naši klienti

Vyhovuje Vám Váš softvér?

Firma Sídlo Rok implementácie
Záchranná zdravotná služba Bratislava 2014
V "záchranke" sme systém prispôsobili potrebám príspevkovej organizácie. Špecialitou boli najmä rôzne typy výkazov pre jednotlivé ministerstvá. Pohrali sme sa aj s aplikáciou investičný majetok, ktorú sme plne zautomatizovali, čím došlo k výraznému zníženiu prácnosti.

Silvia Cerulová: "EIB LLARIK nám umožnil prepojiť skladové hospodárstvo s účtovníctvom. Zrýchlili a zefektívnili sme procesy a odbúrali duplicitné činností. Prostredníctvom customizovaných výstupov sme získali lepší prehľad a kvalitnejšie riadiace informácie."

Firma Sídlo Rok implementácie
ANMIMA,s.r.o. Žilina 2008 Web
Hlavnou výzvou pri implementácii systému bolo optimalizovanie skladových zásob z pohľadu predajnosti tovaru a jeho kolobehu medzi prevádzkami. V ďalšom kroku sme nasadili mobilné riešenie pre spracovanie príjmu, výdaja a inventúry tovaru.

Andrej Gáloš: "Okrem iného, bola a je pre našu spoločnosť prínosom veľká variabilita systému, s možnosťou doprogramovať skoro čokoľvek, taktiež online prepojenie všetkých filiálok a prepojenie e-shopu so systémom. Tak isto za veľké plus považujeme systémové úlohy, ktoré šetria náš čas a prostriedky."

Firma Sídlo Rok implementácie
MediaTech Central Europe, a. s. Bratislava 1997 Web
Tu sme sa pohrali s e-shopom.

Ing. Beatrix Tonkovičová: "Ekonomicko informačný systém LLARIK používame už 15 rokov a sme radi, že sme mohli rásť spoločne. Po celý čas je systém LLARIK nielen neustále rastúcim, ale hlavne stabilným systémom s dobrou podporou. Dnes vieme, že rozhodnutie používať tento systém bolo jedným z naších kľúčových rozhodnutí."

Firma Sídlo Rok implementácie
Kveta s.r.o. Trenčianske Stankovce 2003 Web
Pre spoločnosť Kveta sme spracovali projekt mobilného on-line predaja tovaru. Toto riešenie umožňuje zrealizovať obchodný prípad priamo u zákazníka prepojením fiškálnej pokladne a jednoduchého PDA zariadenia.
Firma Sídlo Rok implementácie
Róbert Mačák AQUATERM, s.r.o. Spišská Belá 2008 Web
Pri úpravách informačného systému sme venovali zvýšenú pozornosť optimalizácii rozvozu tovaru. Systém sleduje a vyhodnocuje jeho nákladovosť a rentabilitu. Vie vybrať najvýhodnejšiu prepravnú službu v závislosti od parametrov prepravovaného tovaru.

Róbert Mačák: "Ekonomický informačný systém LLARIK je našou konkurenčnou výhodou."

Firma Sídlo Rok implementácie
Vaša, s.r.o. Nováky 2009 Web
Veľkou výzvou pri implementácii bolo prepojenie informačného systému s riadením výroby okenných parapiet. Výsledkom je homogénny systém riadenia, ktorý sleduje proces výroby od prijatia zákazníckej objednávky až po samotnú expedíciu tovaru.

Matúš Zajac: "Spoločnosť LLARIK nám pomohla vytvoriť komplexný systém pre procesné riadenie spoločnosti. Prepojenie so systémom CRM, e-shop, podrobná skladová evidencia, ekonomická a finančná evidencia, expedícia a logistika, mobilné aplikácie. Ďakujeme za spoluprácu."

Firma Sídlo Rok implementácie
KONDELA, s.r.o. Tvrdošín 2005 Web
Špecifikom spoločnosti je veľký počet prevádzok (viac ako 20), preto sme tu v roku 2012 implementovali novú verziu informačného systému EIB Magic 10. Nová verzia využíva výhody databázy Oracle. Z dôvodu zvýšenia bezpečnosti, rýchlosti a spoľahlivosti sú všetky dáta spoločnosti uložené a archivované v našom datahostingovom centre.

Ing. Šutý Martin: "Váš datahosting už využívame 7 rokov a sme s ním veľmi spokojní. Zaznamenali sme minimum výpadkov a nenastala žiadna strata údajov. Vaše služby sú na vysokej profesionálnej úrovni."

Firma Sídlo Rok implementácie
AGEM COMPUTERS, spol. s r.o. Bratislava 1994 Web
So spoločnosťou AGEM sme vyriešili automatizáciu odosielania balíkov prostredníctvom prepravných spoločností. Je to neuveriteľné, ale bolo to ešte v minulom storočí.

Ing. Hana Fabiánová: "Na LLARIKu si ceníme najmä podporu. Hot-line nám vedia zabezpečiť aj mimo pracovnej doby a cez víkendy."

Firma Sídlo Rok implementácie
AB-COM, spol. s r.o. Topoľčany 2004 Web
AB-COM expanduje na zahraničné trhy. Informačný systém sme upravovali na podporu vývozu a následné podávanie daňových výkazov v jednotlivých krajinách EU.

Ing. Michal Grežo: "Prepojenie IS s e-shopom je neoceniteľné, čo nám pomáha rýchlo a efektívne reagovať na potreby našich zákazníkov. Profesionálne služby na mieru ocení každý, kto požaduje dynamický a flexibilný prístup pre svoj biznis. Ďakujeme za spoluprácu."

Firma Sídlo Rok implementácie
INTERPHARM Slovakia, a.s. Bratislava 2007
Nakoľko ide o farmaceutickú spoločnosť, sústredili sme sa na prepojenie systému s centrálnou databázou farmaceutických výrobkov (ADC číselník). Pomocou tohto riešenia je možné automatizovane vybaviť celý obchodný prípad.

Zuzana Rajčániová: "Zavedenie systému EIB nám prinieslo modernizáciu našich vnútorných procesov, lepšie kontrolné mechanizmy a možnosť pristupovať k zákazníkom na základe ich individuálnych požiadaviek."

A mnohí iní...

Kto Je
LLARIK?
Google+

Kontakt

Pažitná 1017/37
926 01, Sereď, Slovakia
tel. : +421 31/32 12 000
llarik@llarik.sk


Zväčšiť mapu

© 2012-2024 LLARIK, s. r. o. Všetky práva vyhradené. Design by KREA.

Mapa stránok

Upraviť nastavenia cookies