LLarik

Nakupujete, alebo predávate cez internet?

Ak áno, určite viete, že nie je ľahké orientovať sa v hromade ponúk všetkých možných e-shopov.Je ťažké mať prehľad a každý nákup Vám zaberie množstvo času.Existujú však zákazníkmi obľúbené internetové porovnávače cien, ktoré umožňujú porovnávať tovar na základe ceny z rôznych eshopov a to na jednom mieste.

Ponúkame Vám modul „Prepojovací XML Feed HEUREKA“ pre najväčší internetový porovnávač cien na Slovensku HEUREKA.sk.

Ako to funguje?

Na základe prepojovacieho Feedu /softwarového modulu/ medzi Vaším eshopom a porovnávačom HEUREKA.sk prebieha automatické odovzdávanie informácií o Vašich tovaroch a cenách.Na základe týchto odovzdaných dát porovnávač vytvorí zoznam ponúk podľa tovarových položiek a zverejní ich.Kupujúci si na stránke HEUREKA.sk nájde produkt s Vašou aktuálnou cenou, za ktorú sa produkt predáva vo Vašom eshope. Zákazník, ktorého zaujme ponúknutá cena je presmerovaný do Vášho eshopu kde sa uskutoční predaj.

Čo získate?

  • Nový spôsob komunikácie so zákazníkmi.

  • Ďalšie predajné miesto, pretože HEUREKA.sk predáva za Vás.

  • Aktívne manažovanie výkonnosti eshopu prostredníctvom cenovej politiky.

  • Informovanosť zákazníkov o Vašom eshope.

    Cieľom prepojenia s porovnávačom cien je,aby nakupovanie cez internet bolo pre Vašich zákazníkov čo najjednoduchšie, bezproblémové a hlavne,aby nakúpili práve u Vás.

    Funkcionalita Prepojovací XML Feed HEUREKA je spoplatnená jednorázovým poplatkom 199,- € bez DPH na jeden Eshop + k poplatku sa priráta implementácia funkcionality do eshopu modemovým servisom v rozsahu 3 hodiny.


    LLARIK, s.r.o.

V prípade, že nemáte záujem o odoberanie
newsletter-u, napíšte nám na llarik@llarik.sk.
Upraviť nastavenia cookies