Elektronický obchod

Na zabezpečenie komplexnosti dodávaných produktov realizujeme pre klientov aj dodávku niekoľkých typov elektronických obchodov. Každý elektronický obchod je pritom jedinečný a jeho funkcionalitu dôsledne konzultujeme s klientom.

Prečo elektronický obchod od nás?

Rozdiel medzi unifikovanými riešeniami a e-shopmi LLARIK je v spracovaní veľkého objemu dát v reálnom čase. Údaje o produktoch, definované v informačnom systéme, sa on-line zobrazujú aj na e-shope. Všetky typy elektronických obchodov vieme dodať v požadovaných jazykových mutáciách. Hlavné výhody e-shopu EIB LLARIK:

  • prepojenie s informačným systémom
  • tovar je načítavaný priamo zo skladu
  • objednávky, faktúry a zmeny stavov skladov z e-shopu sa prenášaju do EIB LLARIK
  • prepracovaný zľavový systém
  • možnosť doplnenia ďalších funkcií

Elektronický obchod

Prepojenie IS s e-shopom je neoceniteľné. Pomáha nám rýchlo a efektívne reagovať na potreby našich zákazníkov. Profesionálne služby na mieru ocení každý, kto požaduje dynamický a flexibilný prístup pre svoj biznis. Ďakujeme za spoluprácu.
Ing. Michal Grežo
AB-COM, s.r.o.

V súčasnosti máme v ponuke


Elektronický obchod je plne prepojený so skladovou evidenciou. Všetky zmeny realizované v sklade (zmena ceny, stavu zásob, zľavy, bonusy...) sa automaticky premietnu do e-shopu. Pre zvýšenie flexibility obchodu sa naopak všetky objednávky automaticky evidujú v EIB LLARIK a sú podkladom pre generovanie faktúr a dodacích listov. Osobitnou funkcionalitou je spracovanie reklamácií a servisných objednávok.

Kto Je
LLARIK?
Google+

Kontakt

Pažitná 1017/37
926 01, Sereď, Slovakia
tel. : +421 31/32 12 000
llarik@llarik.sk


Zväčšiť mapu

© 2012-2019 LLARIK, s. r. o. Všetky práva vyhradené. Design by KREA.

Mapa stránok