O nás

Naša spoločnosť patrí k najstarším softvérovým firmám na Slovensku. Na trhu informačných technológií pôsobíme od roku 1993. Vtedy sme predali prvú aplikáciu a náš prvý klient ju dodnes používa.

Kto je LLARIK?

O nás

Hlavnou devízou spoločnosti  je poskytovanie komplexných služieb v oblasti vývoja a dodávky ekonomických informačných systémov. Pod komplexnosťou chápeme nielen implementáciu informačného systému podľa požiadaviek klienta. Komplexnosť je pre nás oveľa širší pojem a zahŕňa nasledovné služby:

  • optimalizáciuzefektívnenie všetkých vnútorných procesov klienta
  • prispôsobenie informačného systému individuálnym požiadavkám klienta
  • automatizáciu prepojenia informačných systémov s internetovým obchodom
  • on-line servis a poradenstvo

Anketa

Ako ste našli našu webovú stránku?

Ekonomicko informačný systém LLARIK používame už 15 rokov a sme radi, že sme mohli rásť spoločne. Po celý čas je systém LLARIK nielen neustále rastúcim, ale hlavne stabilným systémom s dobrou podporou. Dnes vieme, že rozhodnutie používať tento systém bolo jedným z našich kľúčových rozhodnutí.
Ing. Beatrix Tonkovičová
Mediatech Central Europe, a.s.

Okrem štandardných služieb v oblasti informačných systémov sa snažíme uľahčiť život našich klientov aj poskytovaním ďalších užitočných služieb. Našim cieľom je, aby klienti dostali všetko z jedného kontaktného miesta. Z tohto dôvodu vznikla skupina LLARIK GROUP, ktorej členmi sú okrem LLARIK, s.r.o. aj spoločnosti :

  • LHosting, s.r.o. , zabezpečujúca komplexné služby v oblasti datahostingu, webhostingu a správy domén - www.datahosting.sk
  • LLARIK SYSTEMS, s.r.o. , zabezpečujúca dodávku a servis Ekasy s integráciou do partnerských informačných systémov

Našou veľkou prednosťou je vlastné datahostingové a webhostingové centrum. Odbremeňuje klientov od zbytočných nákladov spojených s nákupom hardvéru, licencií, správou a údržbou systému.

 Povinnosťou úspešných je chrániť a pomáhať slabším .

Občianske združenie Diabetik

Už niekoľko rokov podporujeme Občianske združenie Diabetik, ktorého cieľom je prevencia a ochrana zdravia detí a mládeže s diagnózou diabetes mellitus prvého typu. Občianske združenie vďaka prostriedkom poskytnutým našou spoločnosťou zabezpečuje nákup diagnostických pomôcok a organizáciu rekondičných pobytov pre deti s inzulíndependentnou cukrovkou.

Bezpečnosť je alfou–omegou každého softvéru.

Bezpečnostné štandardy

Veľký dôraz pri poskytovaní služieb kladieme nielen na komplexnosť a profesionalitu, ale i na dodržiavanie bezpečnostných štandardov.

Realizujeme projekty s bezpečnostným štandardom vyhovujúcim medzinárodnej norme B2. Naša spoločnosť opakovane prešla previerkami Národného bezpečnostného úradu a je držiteľom potvrdenia o priemyselnej bezpečnosti - číslo potvrdenia SP-BP-825-2/2011-C.

Spoločnosť Bisnode Slovensko, s.r.o., ako súčasť nadnárodnej skupiny Bisnode, ktorá patrí medzi vedúcich európskych poskytovateľov digitálnych obchodných informácií, udelila našej spoločnosti AA certifikát. Certifikát vypovedá o finančnej stabilite a dôveryhodnosti firmy. Je medzinárodne platný a v Európe sa udeľuje od roku 1908. Na Slovensku ho získalo len 5,8% zo všetkých hodnotených firiem.

Kto Je
LLARIK?
Google+

Kontakt

Pažitná 1017/37
926 01, Sereď, Slovakia
tel. : +421 31/32 12 000
llarik@llarik.sk


Zväčšiť mapu

© 2012-2024 LLARIK, s. r. o. Všetky práva vyhradené. Design by KREA.

Mapa stránok

Upraviť nastavenia cookies